Захист даних

Ця сторінка містить спеціальні вказівки щодо обробки персональних даних на нашому Інтернет-сайті. Загальні вказівки стосовно повної обробки персональних даних на нашому підприємстві можна знайти тут.

1. Хто надає ці сторінки?

Персональні дані, що збираються під час використання цих Інтернет-сторінок, записуються, оброблюються та використовуються компанією MCM Klosterfrau Vertriebsgesellschaft mbH. Тут і надалі, ми будемо скорочувати назву цієї компанії до Klosterfrau. Klosterfrau є головним підрозділом організації, що підпадає під дію Федерального закону про захист даних та, у той самий час, Закону про засоби масової інформації. Наша адреса та додаткові відомості про компанію Klosterfrau можна знайти на сторінці з офіційними реквізитами. Деякі з наших веб-сторінок містять посилання на сторінки, що запропоновані іншими постачальниками. Ми не несемо відповідальність за вміст сторінок за такими посиланнями, а також за захист даних під час відвідування таких сайтів. Посилання до інших провайдерів завжди можна розпізнати. Якщо ви маєте сумніви: усі сторінки компанії Klosterfrau містять посилання на нашу сторінку з офіційними реквізитами.

2. Особисті дані якого характеру ми зберігаємо?

Фактично, Ви можете відвідувати наші веб-сторінки без розголошення вашої особистості. Тим не менш, для деяких пропозицій нам необхідно знати деякі особисті відомості про Вас. Це стосується, наприклад, відправлення інформаційного матеріалу, участі у призових змаганнях або відповідей на особисті запити. Для кожного з таких випадків ми зберігаємо тільки ті дані, які Ви ввели особисто. Ми зберігаємо IP адресу, що призначена Вашому комп’ютеру під час Вашого відвідування наших веб-сторінок, у такій мірі, що є необхідною для відправлення сторінок, що призначені для Вашого комп’ютера. Ми обробляємо інформацію на сторінках, які Ви викликаєте, з нашого Веб-сайта з метою збору статистики про користувача; будь ласка, дивіться пункт 5a.

3. Мета обробки особистих даних

Фактично, ми використовуємо Ваші особисті дані тільки з метою, що зазначається під час фіксації даних: Прикладами такого призначення є передавання інформації, яку Ви запитуєте, черги обробки або участь у змаганнях за призи. Ми не використовуємо Ваші особисті дані з метою реклами, для ринкових досліджень або для опитів, якщо тільки не робимо про це завчасного попередження і Ви явно не погоджуєтесь на використання ваших даних для зазначених вище цілей. Ми використовуємо дані, що стосуються Ваших відвідувань наших веб-сторінок та ваших відгуків на наші листи з новинами у формі анонімної статистики, тим самим не використовуючи жодного посилання на особистість.

4. Передавання особистих даних

Ми принципово не перенаправляємо Ваші особисті дані третім особам. Однак, коли Ви викликаєте наші веб-сторінки, Ваша поточна IP адреса у зашифрованому вигляді та інофрмація щодо використання Вами нашого сайту передається компанії Google з метою генерування статистики користувача. Більш детально дізнатися про цей механізм можна у пункті 5a.

Сторонні постачальники послуг, які оброблюють особисті дані від нашого імені та підпорядковуються Федеральному закону про захист інформації, за договором зобов’язані дотримуватися усіх відповідних правил із захисту даних. Згідно до положень законів із захисту даних, європейські підрядники не вважаються третіми сторонами.

5. Аналіз використання

a) Використання нашого веб-сайту

Ми аналізуємо спосіб використання відвідувачами наших веб-сторінок з метою проектування максимально можливого удосконалення нашої присутності у мережі Інтернет.

З цією метою ми використовуємо технологію Гугл Аналітікс (Google Analytics) – сервіс веб-аналітики, що керується компанією Google Inc., USA. Коли ВИ викликаєте одну з наших веб-сторінок, на Ваш комп’ютер завантажується та виконується програма (Java-Script) з серверу Google. Потім на вашому комп’ютері зберігаються файли «кукі» (cookie), що містять інформацію про Ваше використання наших веб-сторінок. До неї входить назва веб-сторінки, яку Ви викликали, час та дата запиту та унікальний ідентифікаційний код, що генерується для Вашого браузеру. Ця інформація передається компанії Google та зберігається у комп’ютерних системах, деякі з котрих розташовані за межами Європи, а саме, у США. Також передаються технічні відомості про конфігурацію Вашого комп’ютера, такі як тип браузеру, операційної системи та роздільна здатність екрану Вашого монітору.

Google оброблює цю інформацію від нашого імені, щоб оцінити як Ви використовуєте наш Інтернет-ресурс, зібрати для нас статистику щодо манери використання всіма відвідувачами, включаючи грубе визначення їхнього розташування, та надати нам у майбутньому послуги, що пов’язані з використанням веб-сайту та Інтернету. Ви залишаєтесь анонімом на протязі усього процесу оцінювання манери використання.

Коди відстеження Google, що задіяні нв цьому веб-сайті застосовують функцію"anonymizeIp()". Це означає, що IP адреси обробляються тільки у скороченому вигляді та, таким чином, виключається пряме посилання на конкретну особу. Ваша повна IP адреса використовується тільки для передавання стандартних програм та даних у Вашому веб-браузері, які необхідні для аналізу використання; вона на зберігається та не комбінується з іншими даними Google. У процесі оцінювання характеру використання Ваша IP адреса включається переважно у скороченому вигляді. ЗІ скороченої IP адреси неможливо виділити дані про використання Вами особисто. Те ж саме справедливо і для опису міри використання Google Ваших даних про користування.

Крім того, цей сайт використовує звіти системи Гугл Аналітиікс (Google Analytics), що стосуються демографічних характеристик, які використовують дані з інтересо-орієнтованої реклами від Google та дані відвідувача, отримані від третіх сторін та постачальників (наприклад, вік, стать та інтереси). Ці дані не можуть бути відстежені у зворотньому напрямку до певної особи та можуть бути виведені із системи у Налаштуваннях екрану у будь-який час.

Якщо ВИ бажаєте повністю виключити свої відвідування наших веб-сторінок з нашої системи аналізу використання, Ви можете завантажити додатковий модуль для свого браузеру з цієї сторінки Google; підтримуються усі найпоширеніші браузери. Процедура програми (Java Script) змушує припинити фіксувати Ваші дані про використання та не зберігати аналітичні кукі-файли Вашим браузером. – Якщо ВИ заявляєте про загальне блокування зберігання файлів кукі за допомогою відповідних налаштувань у Вашому браузері, це подібно до відключення аналізу Вашої поведінки користування системою Гугл Аналітікс (Google Analytics).

б) Використання нашої розсилки новин

Як і з метою отримання оптимального дизайну, ми зберігаємо статистику щодо використання нашої розсилки новин. Наприклад, ми рахуємо, скільки підписників відкривають відправлені листи з новинами та скільки з них натискають на посилання до певних веб-сторінок, що запропоновані у розсилці. Ми помічаємо посилання у кожній версії розсилки новин на основі таких розрахунків та виділяємо окремий ідентифікатор для кожного підписника, також ми не зберігаємо ніяких зв’язків між такими ідентифікаторами т поштовими адресами або іншими даними, які ідентифікують підписників. Статистика щодо використання нашої розсилки новин не містить ніяких посилань на особи та ми не використовуємо її для направлення певних груп підписників ніяким окремим шляхом. – МИ аналізуємо використання тільки чином, що описаний вищеa у мірі у котрій підписники замовляють розсилку новин у форматі HTML. МИ відправляємо розсилку новин у чисто текстовому форматі без прооведення будь-якого подальшого аналізу.

6. Кукі

Кукі – це файли малого об’єму, які зберігаються на Вашому комп’ютері, коли Ви викликаєте наші веб-сторінки. Якщо пізніше Ви викликаєте інші сторінки на нашому веб-сайті, вміст таких файлів кукі передається до нас.

a) HTTP кукі

Такі кукі зберігаються у файлі Вашого веб-браузеру. Деякі з таких кукі містять інформацію про Ваше останнє відвідування однієї з наших веб-сторінок, а також штучно створений ідентифікаційний код, який дозволяє зробити приблизний висновок про кількість нових чи старих відвідувачів. МИ передаємо цю інформацію до Google з метою аналізу використання. Більш детальну інформацію про такі кукі та варіанти захисту їх зберігання можна знайти у пункті 5a. Час від часу ми використовуємо кукі у опитах серед наших відвідувачів щоб виявити множинну участь. Крім того, це означає, що нам не потрібно просити Вас вводиити дані у послідовності екранних форм, які Ви вже вводили де інде.

Klosterfrau ніяким чином не суміщує дані, що зберігаються у кукі з іншими даними з метою надання нам можливості створення посилання на Вас особисто.

Ви можете змінити налаштування Вашого веб-браузеру щоб запобігти зберіганню HTTP кукі. Після цього ВИ все ще зможете використовувати наш веб-сайт. Ви можете одразу видаляти кукі, що зберігаються. Більш детально про цю процедуру можна дізнатися у файлі допомоги Вашого браузера.

б) Флеш кукі

Такі кукі, також відомі як Локальні Загальні Об’єкти, зберігаються не у Вашому веб-браузері, але у файлі Вашого Флеш плеєра. Якщо ми взагалі використовуємо кукі такого типу, файл містить тільки сторінки, на які Ви нещодавно заходили. МИ не проводимо оцінювання вмісту. Такі кукі зберігаються на Вашому комп’ютері виключно для прискорення завантаження сторінок при наступному відвідуванні.

7. Листівки та рекомендації статей

Якщо Ви хочете відправити одну з наших листівок, ми зберігаємо адреси елеткронної пошти та імена, які Ви вводили у полях «відправник» та «отримувач» а також повідомлення, яке Ви вводили. Ми выдправляємо електронного листа на адресу отримувача при тому, що ми повыдомляємо час та дату відправки та унікальну веб-адресу (URL), з якої Ваша окрема листівка може бути викликана по всьому світові. Електронний лист містить ім’я відправника, що зазаначене Вами та його адресу електронної пошти. Ми видаляємо усі збрані нами дані у контексті листівок (таким чином, видаляються дані про адресу та повідомлення, що відправляється) протягом 24 годин після виклику листівки, а також, через 10 днів після відправлення e-Картки. Ви захищені від несанкціонованого доступу протягом усього періоду зберігання.

Якщо ви радите статтю з нашого веб-сайту комусь ще, процедура така ж сама як і для відправлення листівок. Єдиною відмінністю є те, що ми відправляємо повідомлення, яке Ви ввели безпосередньо у електронному листі, яке містить посилання на веб-сторінку, яку Ви бажаєте порадити.

У разі одночасного відправлення листівки та рекомендації статті ми не перевіряємо правильність співпадіння адрес електронної пошти, що введенні у зазаначених полях для відправника чи отримувачів. Як відправник, виключно Ви відповідаєте за можливість направлення повідомлення за адресами, які Ви вказали та за їх вміст. Рекомендації статец, листівки та пов’язані повідомлення електронної пошти передаються незашифрованими.

8. Що можна зробити, щоб заборонити обробку Ваших даних?

Ви можете у будь який час відкликати дозвіл, який Ви дали на оборобку Ваших особистих даних. Ви можете у будь який час скасувати Вашу підписку нарозсилку новин Klosterfrau шляхом переходу за посиланням, що міститься у кожному листі. Ви також можете у загальному порядку запобігти використанню Ваших даних у рекламних цілях. Для цього, протсо відправте повідомлення на нашу контактну адресу, що зазначена нижче. Якщо Ви бажаєте припинити виклик сторіно, що включені у систему аналізу використання, будь ласка, прочитайте примітки до пункту 5a.

9. Безпека

Ваші особисті дані зберігаються у надійному робочому середовищі компанії Klosterfrau та доступні тільки повноважним працівникам. Дані, які Ви розголошуєте нам у онлайн формі передаються у зашифрованому вигляді; в інших випадках зазивичай дані передаються між Вашим комп’ютером та нашим інтернет-сервером у незашифрованому вигляді.

10. Інформація та виправлення

За запитом, ми у будь який час надамо Вам інформацію про те, чи маємо ми у наявності дані щодо Вашої особистості та, якщо маємо, їх характер. Ми, звичайно, випарвимо будь які невірні дані. Якщо Вам потрібна інформація або внесеення виправленнь, будь ласка, зв’яжіться з нашим відділом захисту даних. Адресу можна знайти у шапці "Контакти".

11. Перегляд цієї декларації про захист даних

Може виникнути необхідність перегляду наших положень з безпеки та захисту даних (наприклад, унаслідок технічних удосконалень). У таких випадках, ми також переглянемо цю декларацію із захисту даних. Поточна версія деклараії є дійсною.

12. Контакти

Якщо ВИ бажаєте відкликати дозвіл, який Ви дали на використання Ваших особистих даних або якщо Ви бажаєте у цілому припинити використання Ваших даних у рекламних цілях або з метою проведення досліджень ринку, будь ласка, відправте електронного або звичайного листа на наступну адресу:


MCM Klosterfrau Vertriebsgesellschaft mbH
Internet Coordination Department
50606 Köln
Germany

E-Mail: dialog@klosterfrau-service.de

Якщо у Вас є будь-які питання або пропозиції щодо захисту даних у компанії Klosterfrau, будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою

MCM Klosterfrau Vertriebsgesellschaft mbH
Data Protection Office
50606 Cologne
Germany

Data Protection Officer
Bugl & Kollegen
Alexander Bugl
Phone: +49 941-630 49 789
Mobil: +49 176-10 31 26 88
e-mail: Datenschutz.buglkollegen@klosterfrau.de


Востаннє змінено: 24.05.2018