Реєстр процедур з обробки особистих даних

Федеральний закон ро захист даних (BDSG) встановлює певні деталі автоматизованих процедур з обробки особистих даних, які повинні бути лоступними для всіх належним чином. З цією метою ми ведемо детальний реєстр процедур. Ми зібрали для Вас наступну інформацію у вигляді посібника. Для отримання більш детальної інформації, будь ласка, зв’яжіться з нашим відділом захисту даних. Цей відділ буде здатний розказати Вам чи є у нас дані стосовно Вашої особи та, якщо є, їх характер.

Будь ласка, зауважте: наведене нижче стосується усього обсягу особистих даних, що обробляються на нашому підприємстві. Особливі зауваження щодо обробки особистих даних на нашому інтернет-сайті можна знайти тут.

1. Імена контактних осіб та адреса головного офісу

Maria Clementine Martin Klosterfrau
Vertriebsgesellschaft mbH
Gereonsmühlengasse 1-11
50670 Cologne
Germany

Phone: +49 221-1652-0
Fax: +49 221-1652-430

E-Mail: dialog@klosterfrau-service.de
Internet: www.klosterfrau-group.de

2. Керівництво

Д-р Мартін Цюгель (Martin Zügel) (Голова)
Рене Флашкер (René Flaschker)
Крістіан Хєллєр (Christian Heller)
Пітер Матте (Peter Mattes)
Свен Задевассер (Sven Sadewasser)
Д-р Маркус Ункауф (Dr. Markus Unkauf)

3. Голова відділу обробки даних у головному підрозділі

Френк Рот (Frank Roth)
Голова відділу IT

4. Реквізити відділу захисту даних

Надішліть листа на електрону адресу datenschutz@klosterfrau.de або звичайного листа на зазначені вище поштові адреси

5. Призначеід імені іншихння фіксації, обробки або використання даних

Ми розповсюджуємо та продаємо лікарські засоби, косметику, продукти та інші медичні препарати та медикаменти. Ми оброблюємо особисті дані для досягнення цієї головної мети. Крім того, ми оброблюємо дані від імені інших підприємств та всіх компаній, що входять до Klosterfrau Group. Це робиться для досягнення цілей цих компаній та під їхню відповідальність.

6. Опис груп задіяних осіб

Ми фіксуємо, оброблюємо та використовуємо дані, що стосуються різних груп людей. Деякі типові типи даних наведені нижче:

Дані стосовно клієнтів
Ім’я, контактні дані, відомості про банківський рахунок, відомості про кредитоспроможність та про замовлення, поставки, строки та платежі

Дані стосовно зацікавлених сторін
Ім’я, контактні дані, зацікавленість у продуктах, інформація про підписки на розсилки новин та участь у призових змаганнях

Дані стосовно підрядників та постачальників
Ім’я, контактні дані, відомості про банківський рахунок та про замовлення, поставки та послуги, умови договорів, платежі

Дані стосовно робітників
Ім’я, контактні дані, посада у організації, статус робітника, пенсійні дані и т.д., відомості про зарплатню, виплати чи пенсію, відомості щодо графіку роботи та робочий процес, а також інші дані, що необхідні для виконання робочих відносин.

Дані стосовно заявників
Ім’я, контактні дані, посада, на яку претендує заявник, кваліфікація, інші дані з анкети, дані щодо напрямку та результату процедури заповнення анкети.

7. Отримувачі або категорії отримувачів даних

Внутрішні отримувачі зазначених вище даних – це наші внутрішні підрозділи, у мірі, яка необхідна для виконання обов’язків у межах їхньої відповідальності. Зовнішні отримувачі отримують особисті дані, якщо цього потребує закон або якщо це необхідно для виконання договірних відносин. Деякі приклади отримувачів включають органи соціального страхування, податкові установи, контролюючі органи, банки, страховиків та провайдерів послуг, які обороблюють дані від нашого імені у відповідності до § 11 BDSG.

8. Нормативні строки видалення даних

Особисті дані видаляються після завершення відповідного періоду часу, що передбачений законом, або якщо дані більше не є необхідними для досягнення зазначеної вище мети.

9. Передавання даних до країн третього світу

Дані не передаються до областей поза межами Європейського Союзу або Європейської Економічної Зони (країни третьго світу).